Seizoen 2017 – 2018 – Hoofdklasse Hockey Nederland

Seizoen 2017 – 2018

Stand Hoofdklasse Hockey Heren 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Kampong221750823456
2Bloemendaal221660742054
3Amsterdam221534773948
4Oranje-Rood221534693848
5Rotterdam221246655240
6Den Bosch221039464133
7HGC228212505926
8Tilburg226115356119
9SCHC225314327718
10Pinoké225116396416
11Almere224117446813
12HDM22221837978

Landskampioen

HC Kampong

Stand Hoofdklasse Hockey Dames 2017 – 2018

Gehele tabel bekijken
PosClubPWDLFAPts
1Den Bosch2852422815990267754
2SCHC2681914235860377615
3Amsterdam2621923634780311612
4Amsterdam27818541521083631596
5Kampong2661823945937537585
6Bloemendaal2541833437882418583
7Rotterdam2561594453876595521
8Laren2531404469602394464
9HGC2351093294635554359
10Kampong25410243109489504349
11Den Bosch24810337108625644346
12HDM2599847114520592341

Landskampioen

HC Den Bosch